|
Jak odejdzie pakiet Melikson, Genkov i Pareiko - czytaj: nasi najlepsi zawodnicy albo conajmniej dwóch z nich, to możemy zaprzestać dyskusję na tym forum. Będzie to oznaczało, że kimkolwiek byśmy grali w przyszłym sezonie, nie osiągniemy nawet przeciętnego rezultatu. Chyba że Bednarz będzie nas chciał spuścić do pierwszej ligi i taki jego cel.
|