Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13890
Stary 31.05.2012, 17:13
Jak odejdzie pakiet Melikson, Genkov i Pareiko - czytaj: nasi najlepsi zawodnicy albo conajmniej dwóch z nich, to możemy zaprzestać dyskusję na tym forum. Będzie to oznaczało, że kimkolwiek byśmy grali w przyszłym sezonie, nie osiągniemy nawet przeciętnego rezultatu. Chyba że Bednarz będzie nas chciał spuścić do pierwszej ligi i taki jego cel.
Odpowiedz cytując