Stawiam, że Zagłębie Lubin z Hapalem na ławie i stabilną polityką może punktować tak jak na wiosnę wiec kto wie czy oni się nie włączą do walki. Oczywiście Waldek w Ruchu już tradycyjnie majac 3/4 kalek i ze 3 solidnych graczy będzie kręcił wyniki ponad stan, chociaż oni maja puchary więc pewnie juz nie tak dobre jak ostatnio. A kto wiecej, tego nie wie nikt
