Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21352
Stary 31.05.2012, 17:05
Stawiam, że Zagłębie Lubin z Hapalem na ławie i stabilną polityką może punktować tak jak na wiosnę wiec kto wie czy oni się nie włączą do walki. Oczywiście Waldek w Ruchu już tradycyjnie majac 3/4 kalek i ze 3 solidnych graczy będzie kręcił wyniki ponad stan, chociaż oni maja puchary więc pewnie juz nie tak dobre jak ostatnio. A kto wiecej, tego nie wie nikt
..
Odpowiedz cytując