wislak68 napisał(a):

To dla kolegi Siwy. GDDKiA rozwiazuje umowę z Radko:
http://niezalezna.pl/29118-nie-bedzi...nej-autostrady
Kolejne dwa odcinki do naszego zakładu: przerwanie prac z powodu braku płynności finansowej wykonawcy (co ciekawe wykonawca oskarża o spowodowanie problemów GDDKiA). Kontraktowy termin zakończenia 10/2011, GDDKiA ma nadzieję że uda się je skończyć na przełomie 2012/2013 (od razu mówię: nie uda się) a zatem nawet przy tym założeniu mamy powyżej 11 miesięcy opóźnienia (w jednym z postów sugerowałeś że 11 miesięcy opóźnienia to coś co nawet Twoim zdaniem można uznać za wypełnienie warunków zakładu). Czy akceptujesz te dwa odcinki jako spełniające warunki defaultu ustalone w naszym zakładzie
|
Kolego Siwy,
Czy mogę liczyć na to że ustosunkujesz się do powyższego czy oddajesz temat zakładu walkowerem
