Wyświetl pojedynczy post
Hrluc
Senior Member
 
 
Od: 09.2005
Skąd: Olsza II

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56510
Stary 31.05.2012, 15:10
Zgodziłbym się z tym co napisał framat.Polityka prowadzenia naszego klubu jest fatalna.Jak jest dobrze to sinusoida zaraz opada i tak w kółko .W polskiej kopanej to i tak się sprawdza,ale na coś więcej nie będzie nas stać, dopóki to się nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez Hrluc : 31.05.2012 o godz. 15:18.
Odpowiedz cytując