Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Hrluc
Senior Member
Od: 09.2005
Skąd: Olsza II
Offline
#
56510
31.05.2012, 15:10
Zgodziłbym się z tym co napisał framat.Polityka prowadzenia naszego klubu jest fatalna.Jak jest dobrze to sinusoida zaraz opada i tak w kółko
.W polskiej kopanej to i tak się sprawdza,ale na coś więcej nie będzie nas stać, dopóki to się nie zmieni.
Ostatnio edytowane przez Hrluc : 31.05.2012 o godz. 15:18.
Hrluc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hrluc
Znajdź inne posty napisane przez Hrluc