Po prostu Wiślak napisał(a):

No właśnie, jacy My? Bardzo wielu kibiców nie chce i nigdy nie chciało, by Wisła opierała się na wychowankach, zamiast na dobrych zawodnikach, bardzo wielu nie przeszkadzała i nie przeszkadza liczba obcokrajowców, wielu nie chce w ich miejsce Polaków, jeszcze więcej nie ma problemu z identyfikowaniem się z Meliksonem czy Genkowem zamiast z Brudem czy Czekajem...
Więc jacy My? Nie twórzcie sobie Szprotsony czy Fiala razem z Bednarzem i Kapką mitów na własny użytek...
Większość kibiców nie zgadza się z kierunkiem zmian firmowanych przez Łysego i wolałaby aby pionem sportowym nadal zarządzał Stan Valckx, a Wisła konsekwentnie realizowała jego strategię rozwoju, która i w tym roku zapewne dałaby puchary, gdyby wiosną nie wpieprzył się taki dyletant jak Bednarz, a jesienią Cupiał nie uległ podszeptom Kapki oraz Rogali.
|
Jak wyżej.
Mnie też zależy na rozwoju Wisły a nie zasobów finansowych Bednarza i podszeptywaczy Cupiała.
@Grantar
Wbrew wszystkiemu co opisałeś byliśmy o krok od sukcesu, który zdefiniowali Cupiał i kibice - awansu do LM.
Rozumiem że jesteś niepoprawnym optymistą twierdząc że Czekaj jest lepszy od Jaliensa.