Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56508
Stary 31.05.2012, 14:57
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, jacy My? Bardzo wielu kibiców nie chce i nigdy nie chciało, by Wisła opierała się na wychowankach, zamiast na dobrych zawodnikach, bardzo wielu nie przeszkadzała i nie przeszkadza liczba obcokrajowców, wielu nie chce w ich miejsce Polaków, jeszcze więcej nie ma problemu z identyfikowaniem się z Meliksonem czy Genkowem zamiast z Brudem czy Czekajem...

Więc jacy My? Nie twórzcie sobie Szprotsony czy Fiala razem z Bednarzem i Kapką mitów na własny użytek...

Większość kibiców nie zgadza się z kierunkiem zmian firmowanych przez Łysego i wolałaby aby pionem sportowym nadal zarządzał Stan Valckx, a Wisła konsekwentnie realizowała jego strategię rozwoju, która i w tym roku zapewne dałaby puchary, gdyby wiosną nie wpieprzył się taki dyletant jak Bednarz, a jesienią Cupiał nie uległ podszeptom Kapki oraz Rogali.
Jak wyżej.
Mnie też zależy na rozwoju Wisły a nie zasobów finansowych Bednarza i podszeptywaczy Cupiała.

@Grantar
Wbrew wszystkiemu co opisałeś byliśmy o krok od sukcesu, który zdefiniowali Cupiał i kibice - awansu do LM.
Rozumiem że jesteś niepoprawnym optymistą twierdząc że Czekaj jest lepszy od Jaliensa.
c.d.n.
Odpowiedz cytując