Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56506
Stary 31.05.2012, 14:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie wszyscy narzekaliśmy na obcokrajowców tylko dlatego, bo stało się to modne. Niektórzy z nas mają mózgi i ich używają, a nie idą z tłumem.
Mam mózg i chciałbym zauważyć że Wisła zajęła 7 miejsce w lidze więc każdy normalny kibic ma prawo ponarzekać bo aspiracje mamy wieksze.
Mam mózg i zauważyłem że trzon drużyny stanowili obcokrajowcy ... tacy oczywiście na jakich Wisłę było stać.
Mam mózg i wnioskuję ze koncepcja zakładająca kupienie solidnych stranierii przy obecnym a zwłaszcza przyszłym budżecie Wisły NIE GWARANTUJE SUKCESU.

Może więc zainwestował w Meliksona i Pereike i może jeszcze 1 solidnego obrońce a resztę montował z młodych.
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Czekaj i Brud to drewna które mogą co najwyżej buty za Jaliensem nosić.
Dodaj że chodzi ci o Jaliensa ....... sprzed 6 lat ...
Ostatnio edytowane przez Grantar : 31.05.2012 o godz. 14:29.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując