wolfy napisał(a):

|
Nie, nie wszyscy narzekaliśmy na obcokrajowców tylko dlatego, bo stało się to modne. Niektórzy z nas mają mózgi i ich używają, a nie idą z tłumem.
|
Mam mózg i chciałbym zauważyć że Wisła zajęła 7 miejsce w lidze więc każdy normalny kibic ma prawo ponarzekać bo aspiracje mamy wieksze.
Mam mózg i zauważyłem że trzon drużyny stanowili obcokrajowcy ... tacy oczywiście na jakich Wisłę było stać.
Mam mózg i wnioskuję ze koncepcja zakładająca kupienie solidnych stranierii przy obecnym a zwłaszcza przyszłym budżecie Wisły NIE GWARANTUJE SUKCESU.
Może więc zainwestował w Meliksona i Pereike i może jeszcze 1 solidnego obrońce a resztę montował z młodych.
wolfy napisał(a):

|
Czekaj i Brud to drewna które mogą co najwyżej buty za Jaliensem nosić.
|
Dodaj że chodzi ci o Jaliensa ....... sprzed 6 lat ...