El'kabat napisał(a):

Głowacki-Chavez-Czekaj-Bunoza-Jaliens
A jest przecież jeszcze Uryga...ciężko sie dziwic,że gość sie bije o swoje,kilkadziesiat tys euro piechotą nie chodzi
|
Marysia to Ty?
A tak na poważnie to jakbym nie ustawiał składu to grać powinien ktoś z trójki Głowacki - Chavez - Jaliens. Przy czym para Głowacki Jaliens wydaje mi się najmocniejsza.