Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19191
Stary 31.05.2012, 13:48
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Głowacki-Chavez-Czekaj-Bunoza-Jaliens

A jest przecież jeszcze Uryga...ciężko sie dziwic,że gość sie bije o swoje,kilkadziesiat tys euro piechotą nie chodzi
Marysia to Ty?


A tak na poważnie to jakbym nie ustawiał składu to grać powinien ktoś z trójki Głowacki - Chavez - Jaliens. Przy czym para Głowacki Jaliens wydaje mi się najmocniejsza.
c.d.n.
Odpowiedz cytując