Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19189
Stary 31.05.2012, 13:42
faraway napisał(a):Wyświetl post
co do Jaliensa to podobno jest tak, że on chce tu zostać, a Wisła nie chce. Dają mu trzy pensje z góry, a on chce sześć... Jaliens ma też nikłe szanse na grę, bo jest piąty w kolejce do gry wśród środkowych obrońców.
Jeżeli jest PIĄTY (!) to rozumiem że kolejność ustalała Sierotka Marysia losując z zamkniętymi oczami.
Ach to ta redukcja oczekiwań na przyszły sezon...
c.d.n.
Odpowiedz cytując