faraway napisał(a):

|
co do Jaliensa to podobno jest tak, że on chce tu zostać, a Wisła nie chce. Dają mu trzy pensje z góry, a on chce sześć... Jaliens ma też nikłe szanse na grę, bo jest piąty w kolejce do gry wśród środkowych obrońców.
|
Jeżeli jest PIĄTY (!) to rozumiem że kolejność ustalała Sierotka Marysia losując z zamkniętymi oczami.
Ach to ta redukcja oczekiwań na przyszły sezon...