dynek.pl napisał(a):

Dokładnie, były jakieś statystyki w C+, ze Genkow miał najwięcej strzelonych goli w stosunku do oddanych strzałów.
Poza tym odwalał kawal fizycznej roboty wałcząc z obrońcami tyłem do bramki.
Sprzedaż Genkova to będzie wielbłąd.
|
Mamy walczyć o miejsca 5-8. Po co nam więc Melikson i Genkow?
Na miejscu Meliksona również rwałbym się do nowego pracodawcy. Po co ma siedzieć w klubie, który jest na etapie robienia 3 kroków wstecz?