Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56492
Stary 31.05.2012, 13:15
cfa napisał(a):Wyświetl post
Wg. mnie Genkov jest dobrym napastnikiem tylko brakowało mu w tym sezonie wsparcia w postaci celnych dośrodkowań. Po prostu nasi genialni skrzydłowi nie potrafili go wykorzystac właściwie. Cwetan bardzo dobrze sobie radzi w pojedynkach powietrzych. Bardzo pasowałoby mu gdyby miał drugiego napastnika koło siebie, niestety Biton się nie nadawał do współpracy z bułgarem. I jeśli miałbym cokolwiek do powiedzenia chciałbym aby został w Wiśle. A jak ma odejsc to mam nadzieję, że zakontraktują kogoś lepszego co przy Beednarzu może byc ciężką misją.
Dokładnie, były jakieś statystyki w C+, ze Genkow miał najwięcej strzelonych goli w stosunku do oddanych strzałów.
Poza tym odwalał kawal fizycznej roboty wałcząc z obrońcami tyłem do bramki.
Sprzedaż Genkova to będzie wielbłąd.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując