Szpen napisał(a):

|
To skoro mamy już jeden temat wyjaśniony wyjaśnijcie mi drugi. Po chuja Kempa razem z Romaszewskim staneli w obronie Starucha? Przecież to wygląda tak: stajemy w obronie mlodego czlowieka, bo ona taki dobry, opbiecujemy ze jest grzeczny i bedzie stawial sie wszedzie gdzie mu kaza. A po co do niego polezli? Nie politycznie?
|
Tak oczywiście ze politycznie

.
Wszyscy z PiS nawet kupę robią politycznie, do sedesu, żeby niby kulturalnie wyglądało. A przecież wiadomo ze to tylko na pokaz bo przecież mogliby narobić normalnie,w windzie. To samo ze staruchem, zamknęli go normalnie za pomówienie, to niech siedzi, a nie wstawiać sie za nim, ze niby niewinny.
A po co do niego polezli? Nie politycznie?
Jak się drogi szpeniu propagandowo kłamie latami, to później wszystko się wydaje polityczne. Tylko jest prosta różnica zachowywać sie przyzwoicie czerpiąc z tego kapitał polityczny, a w celu zbicia kapitału politycznego udawać przyzwoitość tylko przed kamerami. Dla szpenia wyrzucenie papiera do kosza to zachowanie polityczne bo przecież szpenio z doświadczenia wie ze każdy polityk zwykle rzuci papier na ziemię, kosza szuka tylko wtedy jak jest w pobliżu TVN24

. Tragikomiczne.