Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56490
Stary 31.05.2012, 13:06
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Co do Genkova jak dla mnie droga wolna,nie jest to zawodnik klasowy i kluczowy dla zespołu,który zdobywa po 20 bramek w sezonie nawet w marnej lidze polskiej.
Na jego miejsce mamy Quioto,Brożka zapewne i oby Gajosa. A coś czuje,że jeszcze jakiś napastnik do nas zawita
A przecież za Cwetana kilaset tys euro dostaniemy,bo wciąż ma ważny kontrakt.

Przede wszystkim potrzebujemy bardzo mocnych bocznych obrońców i to powinien być nasz priorytet w tym okienku.
Sam liczę na Piotrka Brożka,który gdyby nie kontuzja w Trabzonie byłby ich podstawowym LO.
Wg. mnie Genkov jest dobrym napastnikiem tylko brakowało mu w tym sezonie wsparcia w postaci celnych dośrodkowań. Po prostu nasi genialni skrzydłowi nie potrafili go wykorzystac właściwie. Cwetan bardzo dobrze sobie radzi w pojedynkach powietrzych. Bardzo pasowałoby mu gdyby miał drugiego napastnika koło siebie, niestety Biton się nie nadawał do współpracy z bułgarem. I jeśli miałbym cokolwiek do powiedzenia chciałbym aby został w Wiśle. A jak ma odejsc to mam nadzieję, że zakontraktują kogoś lepszego co przy Beednarzu może byc ciężką misją.
Odpowiedz cytując