Wyświetl pojedynczy post
rafaltwsd
Senior Member
 
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56488
Stary 31.05.2012, 12:55
No co jak co ale ja bym Genkowa jednak w Wiśle dalej widział, niby długo juz u nas jest ale ciągle go trudno określić. MOże gdyby w Wiśle grali lepsi skrzydłowi do byśmy wykorzystali gre głowa Cwetana i goli było by wiecej.
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
Odpowiedz cytując