Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56485
Stary 31.05.2012, 12:47
To forum nazywa się Forum Kibiców Wisły Kraków therchris, więc co tu robisz !? Skoro ten fakt z założenia Ci sie nie podoba, więc wszystkie tematy są tu poniekąd z kibicowskiego punktu widzenia, po jakiego więc zaśmiecasz kolejny wątek swoją niechęcia do Wisły.

Polityka transferowa Wisły zaś ściśle łączy się z jej możliwościami finansowymi, czyli z np. z frekwencją na stadionie, do której się nie przyczyniasz, o czym sam tu nam pisałeś. Kasy na transfery nie ma między innymi przez takich jak Ty.
Ostatnio edytowane przez milosz : 31.05.2012 o godz. 12:51.
Odpowiedz cytując