TymonPRO napisał(a):

No niestety są kibice i ,,kibice'' więc się nie dziw
Na tym forum ludzie oceniają piłkarzy po tym co przeczytają w mediach,mam tylko nadzieję że to niepełnoletnie osoby i jeszcze sobie w głowie pewnych spraw nie poukładały
|
Są kibice i "kibice" ale są również tematy i "tematy". To jest temat o polityce transferowej a nie o polityce kibicowskiej ani o polityce marketingowej ani o polityce "jak zapełnić stadion" więc wciskanie tematów kibicowskich w tym temacie jest zaśmiecaniem ...tego tematu.
A po czym mamy oceniać? Myślisz, że Melikson ma czas aby pogadać z każdym forumowiczem osobiście? Jeśli nie mamy komentować również tego co w mediach to po co to forum? Przemyśl o poukładaj sobie pewne sprawy a nie zgrywaj mentora...