Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56481
Stary 31.05.2012, 12:30
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
No niestety są kibice i ,,kibice'' więc się nie dziw
Na tym forum ludzie oceniają piłkarzy po tym co przeczytają w mediach,mam tylko nadzieję że to niepełnoletnie osoby i jeszcze sobie w głowie pewnych spraw nie poukładały
Są kibice i "kibice" ale są również tematy i "tematy". To jest temat o polityce transferowej a nie o polityce kibicowskiej ani o polityce marketingowej ani o polityce "jak zapełnić stadion" więc wciskanie tematów kibicowskich w tym temacie jest zaśmiecaniem ...tego tematu.


A po czym mamy oceniać? Myślisz, że Melikson ma czas aby pogadać z każdym forumowiczem osobiście? Jeśli nie mamy komentować również tego co w mediach to po co to forum? Przemyśl o poukładaj sobie pewne sprawy a nie zgrywaj mentora...
Ostatnio edytowane przez thechris : 31.05.2012 o godz. 12:34.
Odpowiedz cytując