Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17420
Stary 31.05.2012, 12:28
Belzebub napisał(a):Wyświetl post
Powiedz mi , co politycznie mógł zyskac PiS za "wstawianie" się za bandytą, [medialnym] przywódcą chuliganów Legii, w czasach ogólnej nagonki wszystkich mediów na tę subkulturę? Jedynie co mogli to ponieść straty głosów "normalnego" społeczeństwa, względem kilku tysięcy zyskanych głosów kiboli..
A jednak ujeli się za nim, bo widocznie nie dla wszytskich liczą się tylko słupki słupeczki..
Romaszewski poszedł do niego bo wyszło "na jaw", że został pobity..Jesli nigdy nie byłeś nawet na dołku, to nie wiesz, że nie masz szans niczego udowodnić psom, być może pomyśleli, że osoba godna zaufania będzie mogła więcej..
miesiąc po tym były wybory. Zapomniałeś o "Donald matole, Twój rząd obalą kibole"? Właśnie po to była sprawa ze Staruchem. Aby to jeszcze bardziej wzmocnić.