Wyświetl pojedynczy post
Belzebub
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: ULTRA C

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17419
Stary 31.05.2012, 12:18
Powiedz mi , co politycznie mógł zyskac PiS za "wstawianie" się za bandytą, [medialnym] przywódcą chuliganów Legii, w czasach ogólnej nagonki wszystkich mediów na tę subkulturę? Jedynie co mogli to ponieść straty głosów "normalnego" społeczeństwa, względem kilku tysięcy zyskanych głosów kiboli..
A jednak ujeli się za nim, bo widocznie nie dla wszytskich liczą się tylko słupki słupeczki..
Romaszewski poszedł do niego bo wyszło "na jaw", że został pobity..Jesli nigdy nie byłeś nawet na dołku, to nie wiesz, że nie masz szans niczego udowodnić psom, być może pomyśleli, że osoba godna zaufania będzie mogła więcej..
[][][][]> T S W <[][][][]