Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56476
Stary 31.05.2012, 12:18
Matijas napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, wyjazd garbaty nosku, jak najdalej od Wisły! Nareszcie ta zmanierowana gwiazdeczka pójdzie daleko. Wisła to nie tylko wyniki sportowe. Wisła to honor, duma i klasa. Melikson, jak każdy w jego kraju, potrafi i lubi liczyć dukaty. Tyle.

A ty jak każdy Polaczek zdążyłeś już ukraść samochód, pobić żonę i wychylić pół litra przed dwunastą?


....a, ręce opadają.
Odpowiedz cytując