Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21346
Stary 31.05.2012, 12:08
Wiekszosc mlodych graczy na sama mysl o wyjezdzie do silniejszej ligi, infrastrukturze ( ta u Nas sie poprawila ale nadal jestesmy w czarnej dupie patrzac na ligi zachodnie ), zarobkach i mozliwosci rozwoju nie zastanawia sie dwa razy.
Co oni tutaj moga osiagnac? Moga sie kisic w tym samym bagnie otoczeni polska mysla szkoleniowa i opierdalaniem sie na treningach. Nikt ich na sile nie wypycha. Niech wyjedzie 100, 10 niech podniesie swoj poziom a juz bedzie dobrze. Inna sprawa to kwoty za ktore odchodza. Akurat Zyro magikiem nie bedzie, wiec 1 milion brac i oddac bez zalu. Co innego Wolski.
Zyro z nikim nie podpisal kontraktu, jest temat, sa rozmowy ale do podpisu jeszcze daleko. Niemieckie media sie zagotowaly, polskie podchwycily i mamy jak zwykle w sezonie ogorkowym goracy temat


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując