Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56474
Stary 31.05.2012, 12:07
Matijas napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, wyjazd garbaty nosku, jak najdalej od Wisły! Nareszcie ta zmanierowana gwiazdeczka pójdzie daleko. Wisła to nie tylko wyniki sportowe. Wisła to honor, duma i klasa. Melikson, jak każdy w jego kraju, potrafi i lubi liczyć dukaty. Tyle.
Teraz niektórzy na oczy przejrzeli... Bo jak Maor handlował ojczyzną to wtedy nikt złego słowa nie powiedział.

Co do wypowiedzi Izraelczyka, że klub ma problemy finansowe i dlatego chce odejść to ok. Nie mam z tym problemu. Szkoda, że nie tak dawno mówił ile to Wiśle zawdzięcza, że wkupiła go za niemałe pieniądze i że ma tu kontrakt na 5 lat bla, bla bla... Po prostu nie lubię chorągiewek ani wśród kibiców ani wśród piłkarzy. A chyba ciężko o większą chorągiewkę niż Melikson co wyszło już przy "losowaniu kadry" (zwalniamy maszynę losującą i tym razem wylosowałem IZRAEL Hurrraaa!) a nie dopiero teraz.
Ostatnio edytowane przez thechris : 31.05.2012 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując