Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56473
Stary 31.05.2012, 11:55
fialo napisał(a):Wyświetl post
Eee.. A co ma jedno do drugiego ? Co to za debilne porównanie ? Czy Bednarz powiedział - mamy problemy, jest źle, więc sorry chłopaki - ja spierdalam, czy może powiedział, że jest źle, ale on postara się z tym zmierzyć ? Naprawdę, niezbyt mądre to zdanie, używając eufemizmu.

Co do Maorka - niech idzie, sześcioramienna gwiazda na drogę, dużo dla nas zrobił, brawa za to, dobra kasa i jest wolny. Ja nie mam z tym problemu
Przecież już w połowie rundy było jasne że priorytetem Wisły będzie sprzedaż Meliksona. Bez tego to pewnie byłby problem z ciepłą wodą i piłkami
Zobaczymy kogo Łysy sprowadzi w zamian.Bardziej mnie dziwi że z Gargułą cisza, czyżby gwiazdka z Bełchatowa stawiała jakieś warunki?
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując