Wyświetl pojedynczy post
Przybyszewski
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56472
Stary 31.05.2012, 11:27
Matijas napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie, wyjazd garbaty nosku, jak najdalej od Wisły! Nareszcie ta zmanierowana gwiazdeczka pójdzie daleko. Wisła to nie tylko wyniki sportowe. Wisła to honor, duma i klasa. Melikson, jak każdy w jego kraju, potrafi i lubi liczyć dukaty. Tyle.
Ludzie opamietajcie sie. Jakis dziennikazyna w jakims szmatlawcu chcial zarobic na wierszowce a wy wstawiacie komentarze oderwane w zupelnosci od czapy.

Nie mowie ze nie chce odejsc bo najprawdopodobniej chce natomiast to ze nie bedzie gral u nas do konca kariery bylo oczywiste w momencie jak tutaj przychodzil. Ot co - kolejny najemnik - jeden z wielu - przyjechal i pojechal i tyle go bylo.

Taki Gargula pomimo ze nie z Izraela wydaje mi sie ze tez umie liczyc dukaty dosc dobrze. Bardzo chetnie przeczytal bym jego wypowiedz ze Wisla ma problemy finansowe i dlatego bedzie chcial odejsc. Tylko kto by go chcial ...
Ostatnio edytowane przez Przybyszewski : 31.05.2012 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując