Matijas napisał(a):

|
Dokładnie, wyjazd garbaty nosku, jak najdalej od Wisły! Nareszcie ta zmanierowana gwiazdeczka pójdzie daleko. Wisła to nie tylko wyniki sportowe. Wisła to honor, duma i klasa. Melikson, jak każdy w jego kraju, potrafi i lubi liczyć dukaty. Tyle.
|
Ludzie opamietajcie sie. Jakis dziennikazyna w jakims szmatlawcu chcial zarobic na wierszowce a wy wstawiacie komentarze oderwane w zupelnosci od czapy.
Nie mowie ze nie chce odejsc bo najprawdopodobniej chce natomiast to ze nie bedzie gral u nas do konca kariery bylo oczywiste w momencie jak tutaj przychodzil. Ot co - kolejny najemnik - jeden z wielu - przyjechal i pojechal i tyle go bylo.
Taki Gargula pomimo ze nie z Izraela wydaje mi sie ze tez umie liczyc dukaty dosc dobrze. Bardzo chetnie przeczytal bym jego wypowiedz ze Wisla ma problemy finansowe i dlatego bedzie chcial odejsc. Tylko kto by go chcial ...