Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
szamik
Member
Od: 04.2009
Skąd: Kraków i Brzesko
Offline
#
20650
31.05.2012, 11:23
Nie wiem czy ktoś z was zauważył, ale Google zaktualizowało zdjęcia satelitarne miast gospodarzy Euro. Kraków też się "nawinął" i mamy ładne fotki naszego stadionu z góry
szamik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szamik
Znajdź inne posty napisane przez szamik