|
Pilkarz jak jest pi*da to sobie na zachodzie nie poradzi, ale zeby o tym wiedziec musi wyjechac, polska liga to dno, jak chce sie cos osiagnac i przy tym zarobic to trzeba uciekac przy nadazajacej sie okazji, ale pytanie czy pilkarze wyjezdzajacy chca walczyc czy tylko dobrze zarobic.
|