Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21345
Stary 31.05.2012, 11:17
Pilkarz jak jest pi*da to sobie na zachodzie nie poradzi, ale zeby o tym wiedziec musi wyjechac, polska liga to dno, jak chce sie cos osiagnac i przy tym zarobic to trzeba uciekac przy nadazajacej sie okazji, ale pytanie czy pilkarze wyjezdzajacy chca walczyc czy tylko dobrze zarobic.
Odpowiedz cytując