Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56469
Stary 31.05.2012, 11:13
thechris napisał(a):Wyświetl post

PS. Jest tutaj kilku fanów Bednarza, którzy "nabrali do niego szacunku" po tym jak ogłosił, że klub ma problemy finansowe i zmienią się cele...

Nabraliście również szacunku do Meliksona po jego słowach:


"Opuszczam Wisłę. Klub ma problemy finansowe. Chcę iść do przodu " ?
Eee.. A co ma jedno do drugiego ? Co to za debilne porównanie ? Czy Bednarz powiedział - mamy problemy, jest źle, więc sorry chłopaki - ja spierdalam, czy może powiedział, że jest źle, ale on postara się z tym zmierzyć ? Naprawdę, niezbyt mądre to zdanie, używając eufemizmu.

Co do Maorka - niech idzie, sześcioramienna gwiazda na drogę, dużo dla nas zrobił, brawa za to, dobra kasa i jest wolny. Ja nie mam z tym problemu
Ostatnio edytowane przez fialo : 31.05.2012 o godz. 11:17.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując