thechris napisał(a):

PS. Jest tutaj kilku fanów Bednarza, którzy "nabrali do niego szacunku" po tym jak ogłosił, że klub ma problemy finansowe i zmienią się cele...
Nabraliście również szacunku do Meliksona po jego słowach:
"Opuszczam Wisłę. Klub ma problemy finansowe. Chcę iść do przodu " ?
|
Eee.. A co ma jedno do drugiego ? Co to za debilne porównanie ? Czy Bednarz powiedział - mamy problemy, jest źle, więc sorry chłopaki - ja spierdalam, czy może powiedział, że jest źle, ale on postara się z tym zmierzyć ? Naprawdę, niezbyt mądre to zdanie, używając eufemizmu.
Co do Maorka - niech idzie, sześcioramienna gwiazda na drogę, dużo dla nas zrobił, brawa za to, dobra kasa i jest wolny. Ja nie mam z tym problemu
