Wyświetl pojedynczy post
Martineq
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56468
Stary 31.05.2012, 11:11
thechris napisał(a):Wyświetl post
Jeśli Melikson miałby grać tak samo tragicznie jak po odpadnięciu z el. LM czyli tak jak przez ostatnie 9 miesięcy to niech odchodzi. Im szybciej tym lepiej dla niego i dla Wisły.


PS. Jest tutaj kilku fanów Bednarza, którzy "nabrali do niego szacunku" po tym jak ogłosił, że klub ma problemy finansowe i zmienią się cele...

Nabraliście również szacunku do Meliksona po jego słowach:

"Opuszczam Wisłę. Klub ma problemy finansowe. Chcę iść do przodu " ?
Kiedyś wieszano psy na zarządzie i piłkarzach za owijanie w bawełnę. Teraz , gdy jedni i drudzy wypowiadają się szczerze też jest źle?

Swoją drogą mam jednak wrażenie, że Melikson nie do końca czuł się komfortowo grając w klubie, w którym hasłem przewodnim derbów jest JŻS. Po Polsku pewnie dobrze nie mówi, ale ktoś mu w końcu pewne rzeczy przetłumaczył. Ciekawi mnie czy kiedyś wypowie się na ten temat grając już w innym klubie...
Odpowiedz cytując