hunter napisał(a):

Jak ze ścianą. Nadal nie udowodniłeś mi, że Kempa ręczyła za NIEWINNOŚĆ Starucha. I nie udowodnisz, bo tego nie było.
Ale lepiej iść w zaparte i pier*olić na tematy o których się nie ma pojęcia. Byle tylko dowalić jednej opcji politycznej, której się szczerze nienawidzi. Tylko argumentów brak.
|
skoro nie ręczyła za niewinność Starucha to za co poręczała i po chuja się do niego pchała? Romaszewski po co poszedł?
Gwiaździsty napisał(a):

i co się dziwisz? widziałeś jakie zabezpieczenia robią angole na czas olimpiady?
powariowaliście już kompletnie.