westersyl napisał(a):

Było już wielkorotnie poruszane 600 k euro miał zarobić ale przez cały okres swojego kontraktu w Polonii czy coś w tym stylu.
Natomiast za sezon http://www.orange.pl/kid,4000003306,...n,article.html
Nie wiem czy jest to mniej czy więcej niż Genkov, jednak warto na takiego grajka trochę sypnąć.
|
Zwracam honor - opierałem się na rodzimych wieściach. No cóż, podstawowy argument mniej - trzymam kciuki za Twoja opcje.
BDW jeśli to prawda to w prostej linii rzecz biorąc nie mieliśmy żadnych środków na transfery podczas okna zimowego a sytuacja finansowa załamała się całkowicie pod koniec rundy jesiennej. Generalnie brakło nam do szczęścia/pucharów w tym sezonie ok bańki euro. Dramat nie pieniądze.