|
Jeśli Melikson miałby grać tak samo tragicznie jak po odpadnięciu z el. LM czyli tak jak przez ostatnie 9 miesięcy to niech odchodzi. Im szybciej tym lepiej dla niego i dla Wisły.
PS. Jest tutaj kilku fanów Bednarza, którzy "nabrali do niego szacunku" po tym jak ogłosił, że klub ma problemy finansowe i zmienią się cele...
Nabraliście również szacunku do Meliksona po jego słowach:
"Opuszczam Wisłę. Klub ma problemy finansowe. Chcę iść do przodu " ?
|