Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56463
Stary 31.05.2012, 10:55
Jeśli Melikson miałby grać tak samo tragicznie jak po odpadnięciu z el. LM czyli tak jak przez ostatnie 9 miesięcy to niech odchodzi. Im szybciej tym lepiej dla niego i dla Wisły.


PS. Jest tutaj kilku fanów Bednarza, którzy "nabrali do niego szacunku" po tym jak ogłosił, że klub ma problemy finansowe i zmienią się cele...

Nabraliście również szacunku do Meliksona po jego słowach:

"Opuszczam Wisłę. Klub ma problemy finansowe. Chcę iść do przodu " ?
Odpowiedz cytując