szprotson napisał(a):

czyżbyś był prezesem tej trupy?
Może Cie ominęło z 10 stron pisania o tym ze w Lidze+Extra Bednarz powiedział ze za 3 bańki to nawet by go do Legii pchnął.
|
No być może bo nie czytałem ostatnich stron,jeśli to prawda to potwierdza się tylko fakt że Bednarz jest skończonym frajerem i popełnia te same błędy