A u mnie wystąpił ot taki problem.. ;]
http://www13.zippyshare.com/v/10805301/file.html
http://www7.zippyshare.com/v/40793767/file.html
Z managera stałem się asystentem.. nie wiem jakim sposobem. Nie wiem czy mogę prowadzić normalnie drużynę bo jeszcze nic nie grałem w nowym sezonie. Ale wiem,ze nie mogę przeprowadzać transferów.
