|
AS-ie
Czym innym jest poręczenie jako instytucja prawna, a czym innym ręczenie za niewinność kogoś.
Idź do szkoły. Koniec roku szkolnego dopiero za miesiąć. jeszcze zdążysz.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|