KaSzTaN napisał(a):

Stan wprowadzil Wisle w kryzys? Sportowo Wisla dzialala dobrze, mistrzostwo i najwiekszy sukces w pucharach od lat. Troche przeplaceni zawodnicy? Troche... i tyle. Glownym powodem dla ktorego Wisla znalazla sie w sytuacji takiej a nie innej to zarzadzanie klubem! A dokladnie brak promocjii, zaanazgowania w interkacje klubu z kibicami i brak komunikacjii na wielu plaszczyznach, co mialo odbicie na frekwencji.
Zalozone 23 tys.... a srednia 16 tys - 7 tys x 30zl = 210tys zl x 15 meczow = 3,15mln zl roznicy. Mowimy tylko o lidze i tylko zwyklch trybunach. Do tego Skyboxy plus mecze w pucharach i wyjdzie drugie tyle, ok 6mln zl strat, od zalozen. Tutaj poplynelismy....
|
Założenia może sobie odpuszczę bo nie ma co gdybać. Ale za to co wyżej - brawo. Przychody do klubu to nie tylko transfery. Także reklamy na koszulkach, tak jak kolega wspomniał promocja.
Ale jak u nas ciężko ze sprzedażą internetową to co tu mówić o promocji.
A co do tematu. Zastanawiam się ilu z tych zawodników którzy są na testach znalazł Stan... I jak on widzi współpracę z Bednarzem - który jak dobrze pamiętam miał coś zaproponować Stanowi. Przestańcie już z tym Marcelo. Jak postawicie na szalę Jirsaka to się wyrówna. I jeszcze dorzućcie setki przetestowanych zawodników to będzie widać ile Bednarz zrobił. Zresztą to trener decyduje czy dany zawodnik mu się przyda czy nie... A nie Bednarz