Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17404
Stary 31.05.2012, 08:47
cpc napisał(a):Wyświetl post
Jak zwiększyć zatrudnienie w POlicji nie zatrudniając nikogo nowego?

http://niezalezna.pl/29203-szykuja-s...razy-miejskiej

Jak dodamy do tego podwyżkę dla policjantów, nowe zabawki jakie sobie ostatnio nasz dzielna policja zakupiła, zmienione przepisy o stanie wyjątkowym, 1,5 mln podłuchów, prewencyjne aresztowania przed EURO to można nieśmiało załozyć, że władza obawia się jakiejś konfrontacji z własnym narodem

Nie tak to miało wyglądać ale swoją drogą osobiście nie jestem zaskoczony.

Czyli bedzie ich można teraz sPOkojnie rzucić do zwalczania protestów, strajków i ewentualnych demonstracji.
Nie ma siły, że jak dostana nowe zabawki do ręki aby któryś sobie z ciekawości nie postrzelał.