Jak zwiększyć zatrudnienie w POlicji nie zatrudniając nikogo nowego?
http://niezalezna.pl/29203-szykuja-s...razy-miejskiej
Jak dodamy do tego podwyżkę dla policjantów, nowe zabawki jakie sobie ostatnio nasz dzielna policja zakupiła, zmienione przepisy o stanie wyjątkowym, 1,5 mln podłuchów, prewencyjne aresztowania przed EURO to można nieśmiało załozyć, że władza obawia się jakiejś konfrontacji z własnym narodem
Nie tak to miało wyglądać ale swoją drogą osobiście nie jestem zaskoczony.