Kocur napisał(a):

|
W pełni rozumiem nasz rząd - jesteśmy najlepiej rozwijającym się krajem w tej części świata, dochód krajowy zaraz osiągnie poziom Japonii i innych krajów wysoko rozwiniętych więc nie potrzeba nam tych kilku marnych milionów euro które moglibyśmy z tego tytułu zarobić ...
|
Chorzy na raka mają już tyle leków i taką obsługę, że faktycznie lekką rączką można kopaczy zwolnić z podatku. Wszyscy inwalidzi mają już najnowocześniejsze protezy z poiliwęglanu. Biedna Austria i Szwajcaria sobie dorobiła, niech się cieszą.