|
Patrząc na to w ten sposób to np. Melikson jest dziełem Edka.
Na Bednarza można narzekać z wielu realnych powodów, do tego zapewne wielu następnych dostarczy, więc jak chcecie krytykować Bednarza to krytykujcie, ale za sprawy w których naprawdę jest winny.
|