Ku*** ludzie skonczcie juz temat Bednarza ktorego sukcesem bylo podpisanie kontraktu z Marcelo! Ile mozna pisac ze Lysy nie mial z tym praktycznie nic wspolnego?!
Managarem Marcelo jest Peralta, ktory wczesniej posredniczyl w transferu do Wisly Jaska Paulisty. A do Peralty dotarl Mielcarski. I pozniej jak mimo wszystko Jasiek w miare sie sprawdzil (jak na darmowy transfer byl swietny, bardzo duzo dobrych meczow, jedynie troche skutecznosc szwankowala, ale pare istotnych goli mial), to Peralta przyszedl i zaproponowal Marcelo. Jesli ktos Ci proponuje mlodego goscia z 1 jedenastki Santosu, to oczywiscie ze bierzesz
Stan wprowadzil Wisle w kryzys? Sportowo Wisla dzialala dobrze, mistrzostwo i najwiekszy sukces w pucharach od lat. Troche przeplaceni zawodnicy? Troche... i tyle. Glownym powodem dla ktorego Wisla znalazla sie w sytuacji takiej a nie innej to zarzadzanie klubem! A dokladnie brak promocjii, zaanazgowania w interkacje klubu z kibicami i brak komunikacjii na wielu plaszczyznach, co mialo odbicie na frekwencji.
Zalozone 23 tys.... a srednia 16 tys - 7 tys x 30zl = 210tys zl x 15 meczow = 3,15mln zl roznicy. Mowimy tylko o lidze i tylko zwyklch trybunach. Do tego Skyboxy plus mecze w pucharach i wyjdzie drugie tyle, ok 6mln zl strat, od zalozen. Tutaj poplynelismy....