Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56440
Stary 30.05.2012, 23:25
milosz napisał(a):Wyświetl post
Kupisz jak się rozwinie to max. Kosowski i nic ponad to, również napastnicy klasy Genkowa są drożsi niż te 500 tysięcy.
Kupisz, co jak co, ale drugim Kosowskim nie zostanie. Będzie przeciętnym, solidnym grajkiem ligowym. Ot, taki Zieńczuk max.

Cytat:
Stana zawodnicy dali 7. miejsce w lidze. Za Bednarza byliśmy dwa razy mistrzem z tymi jego fatalnymi transferami w postaci Kirma, Łobodzińskiego, Jirsaka i kilku innych.
Jak można sprowadzać dyskusji do statystyk to nie rozumiem. Mieliśmy w tym sezonie 7. miejsce? Co z tego. Trzeba tutaj przeanalizować cały sezon.

Zwolnienie Maaskanta z pewnością odbiło się negatywnie na samych piłkarzach. Kazimierz Moskal, wydaje mi się, że trener bez charyzmy, został z drużyną, którą sam prawdę powiedziawszy wcześniej trenował. Jeśli już się zwalniało Maaskanta, trzeba było myśleć o konsekwencjach, a przede wszystkim dać mu popracować do końca rundy.

Potem tragiczne wypowiedzi Bednarza. Ktoś pisał, że przez te wypowiedzi zyskał u kogoś szacunek - pytam się, jak można chwalić kogoś, kto pluje w rzeczywistości na klub swoimi wypowiedziami? Bednarz mówił tam o rzeczach, których nie powinno się rozpowiadać publicznie. Piłka nożna to polityka i nawet jeśli będziemy prowadzić działania, które będą miały na celu obniżenie budżetu na przyszły sezon, to nie możemy mówić tego wprost - to jest kardynalna zasada - w trosce o pozyskanie sponsorów, w trosce o jak najlepsze wyniki klubu. Poza tym na sławetnej konferencji z 4 kwietnia, jeszcze na 6 kolejek przed końcem ligi mówił o tym, że Jaliens to piłkarz, który dużo zarabia, a jeszcze łapie kontuzje. To jest kpina. Brak jakiegokolwiek wychowania.
Odpowiedz cytując