milosz napisał(a):

|
Kupisz jak się rozwinie to max. Kosowski i nic ponad to, również napastnicy klasy Genkowa są drożsi niż te 500 tysięcy.
|
Kupisz, co jak co, ale drugim Kosowskim nie zostanie. Będzie przeciętnym, solidnym grajkiem ligowym. Ot, taki Zieńczuk max.
Cytat:
|
Stana zawodnicy dali 7. miejsce w lidze. Za Bednarza byliśmy dwa razy mistrzem z tymi jego fatalnymi transferami w postaci Kirma, Łobodzińskiego, Jirsaka i kilku innych.
|
Jak można sprowadzać dyskusji do statystyk to nie rozumiem. Mieliśmy w tym sezonie 7. miejsce? Co z tego. Trzeba tutaj przeanalizować cały sezon.
Zwolnienie Maaskanta z pewnością odbiło się negatywnie na samych piłkarzach. Kazimierz Moskal, wydaje mi się, że trener bez charyzmy, został z drużyną, którą sam prawdę powiedziawszy wcześniej trenował. Jeśli już się zwalniało Maaskanta, trzeba było myśleć o konsekwencjach, a przede wszystkim dać mu popracować do końca rundy.
Potem tragiczne wypowiedzi Bednarza. Ktoś pisał, że przez te wypowiedzi zyskał u kogoś szacunek - pytam się, jak można chwalić kogoś, kto pluje w rzeczywistości na klub swoimi wypowiedziami? Bednarz mówił tam o rzeczach, których nie powinno się rozpowiadać publicznie. Piłka nożna to polityka i nawet jeśli będziemy prowadzić działania, które będą miały na celu obniżenie budżetu na przyszły sezon, to nie możemy mówić tego wprost - to jest kardynalna zasada - w trosce o pozyskanie sponsorów, w trosce o jak najlepsze wyniki klubu. Poza tym na sławetnej konferencji z 4 kwietnia, jeszcze na 6 kolejek przed końcem ligi mówił o tym, że Jaliens to piłkarz, który dużo zarabia, a jeszcze łapie kontuzje. To jest kpina. Brak jakiegokolwiek wychowania.