Temat
:
Oświadczyny, zareczyny itd
Wyświetl pojedynczy post
Keczup
Member
Od: 01.2012
Offline
#
25
30.05.2012, 21:54
śląski
napisał(a):
a ja ci powiem: zen sie!! to fajna sprawa jest
i codziennie telefony o 17:02 - o 17: 00 konczysz prace
gdzie jestes?
co robisz
kiedy bedziesz
gdzie idziesz
?
Keczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Keczup
Znajdź inne posty napisane przez Keczup