Wyświetl pojedynczy post
Keczup
Member
 
Od: 01.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 30.05.2012, 21:54
śląski napisał(a):Wyświetl post
a ja ci powiem: zen sie!! to fajna sprawa jest


i codziennie telefony o 17:02 - o 17: 00 konczysz prace

gdzie jestes?
co robisz
kiedy bedziesz
gdzie idziesz?
Odpowiedz cytując