AS82 napisał(a):

Romaszewski mówił ,że Starucha zamkli ze wzgledow politycznych i porownywał ta sytuacje do sytuacji robotników z Radomia
Kempa reczyla za niewinność Starucha
Wystarczy ? Czy dalej mam tłumaczyć ,że białe jest białe a czarne jest czarne
|
O czym Ty człowieku, za przeproszeniem, bredzisz?
Po pierwsze, sprawdź sobie najpierw czym jest poręczenie w prawie karnym.
Po drugie, proszę udowodnij że Kempa ręczyła za "niewinność" Starucha. O ile w ogóle Twoim zdaniem istnieje instytucja "poręczenia niewinności"...