Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56430
Stary 30.05.2012, 21:26
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post



W naszych warunkach nie będzie wielkiej różnicy między Stanem, a Bednarzem.
napewno na plus Bednarza można zaliczyc sprowadzenie za 700 tyś € Jirsaka,wynegocjowanie b.niskich kontraktów dla Łobo, Garguły,Kirma.Ogólnie to same plusy...Jedyne co mu sie udało to sprowadzenie Marcelo
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.05.2012 o godz. 21:30.
Odpowiedz cytując