kacpaw91 napisał(a):

W naszych warunkach nie będzie wielkiej różnicy między Stanem, a Bednarzem.
|
napewno na plus Bednarza można zaliczyc sprowadzenie za 700 tyś € Jirsaka,wynegocjowanie b.niskich kontraktów dla Łobo, Garguły,Kirma.Ogólnie to same plusy...Jedyne co mu sie udało to sprowadzenie Marcelo