Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56429
Stary 30.05.2012, 21:23
Cytat:
Deklarować to sobie możesz co chcesz - droga wolna. Jak klub się zgodzi to pewnie tyle jest wart.
To była tylko obrazowa wypowiedź. Jeśli klub się zgodzi, to będzie znaczyło wyłącznie, że jest to cena satysfakcjonująca klub, a nie kwota odzwierciedlająca ogólną wartość zawodnika.

Nie wmówisz mi, że Kapka i Bednarz są wybitnymi specjalistami w szacowaniu wartości piłkarzy.

Cytat:
W naszych warunkach nie będzie wielkiej różnicy między Stanem, a Bednarzem.
Jak to nie? Już jest widoczna i zawsze będzie. Jeden podejmuje decyzje tworzące zespół i dające MP z pucharowymi sukcesami, drugi rozwalające drużynę, rundę (jak teraz wiosenną), kończące się w pucharach Lewadią. Jeden stawiał na scouting, drugi na masowe testy. Jeden ściągnął gro przydatnych i wartościowych zawodników (np.: Melikson, Iliev, Genkow, Pareiko, Jovanović), drugi same „niewypały” i kompromitacje poza jednym jedynym Marcelo (np. Matusiak, Beto, Ćwielong,Hristov,Łobo,Jirsak). Jeden wprowadza do klubu profesjonalizm i nowoczesne myślenie, drugi kabaret i amatorszczyznę typu „poszukiwania bramkarza”. Jeden myśli o rozwoju szkolenia, drugi kładzie na nim „lagę”. I tak dalej i dalej…
Odpowiedz cytując