Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
0 22
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21335
Stary 30.05.2012, 21:20
canis napisał(a):Wyświetl post
2. Fajny artykuł nt warszawskich kibiców:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...zku_gangu.html

Wiem, że to opublikowane w żydowskiej, ale coś w tym jest

pozdrawiam
Zwłaszcza info o tym, że Staruch jest szefem TB - konkret.

P.S. Co do Urbana - jak widać ITI wytyczyło cele na przyszły sezon: biała flaga i kolejny rok jarania się trzecim miejscem i milionami ze sprzedaży młodych. Niech Ci debile nas wreszcie oddadzą, sprzedadzą, zastawią, porzucą.
Ostatnio edytowane przez 0 22 : 30.05.2012 o godz. 21:22.
Habemus Dubletum

LEG14


White Star Awards w kategorii:

Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

Odpowiedz cytując