canis napisał(a):

Zwłaszcza info o tym, że Staruch jest szefem TB - konkret.
P.S. Co do Urbana - jak widać ITI wytyczyło cele na przyszły sezon: biała flaga i kolejny rok jarania się trzecim miejscem i milionami ze sprzedaży młodych. Niech Ci debile nas wreszcie oddadzą, sprzedadzą, zastawią, porzucą.