ToTylkoJa napisał(a):

Kto szydzi, pokaż. I kto się w tym momencie jara? Zwykłe przypomnienie.
Odpowiedź na drugie zagadnienie: 2011/2012.
To po co piszesz, że mieliśmy swoje szanse (i w domyśle ich nie wykorzystaliśmy)? Prosta odpowiedź, raz wykorzystaliśmy, a ty szukasz jakiś nadinterpretacji i wyszukujesz tłumaczeń o szydzeniu
|
No może i fakt.
Co do tego drugiego zagraliście cokolwiek w pucharach 2 razy na 16 lat, a tak to bieda xD
Faktycznie może czasem za bardzo się wczytuje i nadinterpretuję pewne odpowiedzi szukając ofensywy, przyzwyczajenie z innego forum xD