Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21333
Stary 30.05.2012, 20:59
ToTylkoJa napisał(a):Wyświetl post
Kto szydzi, pokaż. I kto się w tym momencie jara? Zwykłe przypomnienie.

Odpowiedź na drugie zagadnienie: 2011/2012.

To po co piszesz, że mieliśmy swoje szanse (i w domyśle ich nie wykorzystaliśmy)? Prosta odpowiedź, raz wykorzystaliśmy, a ty szukasz jakiś nadinterpretacji i wyszukujesz tłumaczeń o szydzeniu
No może i fakt.
Co do tego drugiego zagraliście cokolwiek w pucharach 2 razy na 16 lat, a tak to bieda xD
Faktycznie może czasem za bardzo się wczytuje i nadinterpretuję pewne odpowiedzi szukając ofensywy, przyzwyczajenie z innego forum xD
Odpowiedz cytując