Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56426
Stary 30.05.2012, 20:41
Problem w tym że ogólna klasa sportowa i kreatywność w grze Maora Meliksona dała nam MP2011, a kosztował mniej niż chce za Kupisza Jagiellonia ...

Tym bardziej należy docenić że te 3 transfery gotówkowe, bo jedynie 3 były autorstwa Stana Valckx'a (Melikson 700 tyś, Genkow 500 tyś, Jovanović /młody obrońca, jak się w końcu wykuruje to może się jeszcze rozwinąć/ coś koło 400-450 tyś.) w sumie kosztowały nas niezbyt wiele, no bo jak tu za podobne pieniądze sprowadzić podobnej klasy piłkarzy ...Kupisz okay, ale czy powinien kosztować więcej niż Maor, ano w tym problem, choć osobiście bym go widział w Wiśle, choćby dlatego że lepszy rydz niż nic, znaczy potrzebujemy jak tlenu szybkonogiego skrzydłowego który rozrywałby obronę rywali, choć może Małecki odnajdzie formę, ale zespołowej gry nauczyć sie mu będzie trudno, jeśli w tym okienku nikogo takiego nie sprowadzimy to regres w Wiśle jest w zasadzie na własne życzenie , jedno okienku już straciliśmy, przez to miedzy innymi cały sezon w lidze.

Mnie jakoś ciężko sie pogodzić że Wisła stanie sie jedną z 6 czy 8 drużyn w lidze które mogą powalczyć o podium, a przy kilku zwycięstwach z rzędu o MP, toż naszym celem powinno być budowanie drużyny na miarę rywalizacji europejskiej ze snem o LM, a tu Probierz, Bednarz i martwimy sie czy stać nas na ... Kupisza.

Kupić ..Kupisza , czy nie kupić Kupisza to w gruncie rzeczy aktualnie nie jest pytanie sportowe tylko wyłącznie finansowe, a ściślej będą transfery czy nie będą. Tylko nie piszcie że nie będą …
Odpowiedz cytując