arrosmay napisał(a):

|
Szydzicie z nas, że szczycimy się grą w pucharach w 2003, a sami jaracie się ciągle 1996 mimo, że od tamtego czasu nic w pucharach nie zagraliście.
|
Kto szydzi, pokaż. I kto się w tym momencie jara? Zwykłe przypomnienie.
Odpowiedź na drugie zagadnienie: 2011/2012.
To po co piszesz, że mieliśmy swoje szanse (i w domyśle ich nie wykorzystaliśmy)? Prosta odpowiedź, raz wykorzystaliśmy, a ty szukasz jakiś nadinterpretacji i wyszukujesz tłumaczeń o szydzeniu
