Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21330
Stary 30.05.2012, 20:15
arrosmay napisał(a):Wyświetl post
Szydzicie z nas, że szczycimy się grą w pucharach w 2003, a sami jaracie się ciągle 1996 mimo, że od tamtego czasu nic w pucharach nie zagraliście.
Kto szydzi, pokaż. I kto się w tym momencie jara? Zwykłe przypomnienie.

Odpowiedź na drugie zagadnienie: 2011/2012.

To po co piszesz, że mieliśmy swoje szanse (i w domyśle ich nie wykorzystaliśmy)? Prosta odpowiedź, raz wykorzystaliśmy, a ty szukasz jakiś nadinterpretacji i wyszukujesz tłumaczeń o szydzeniu
Odpowiedz cytując