Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Po prostu Wiślak
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
56422
30.05.2012, 20:11
Donki
napisał(a):
Tyle ile ktos za niego zapłaci.
Tak? No to ja deklaruję że płacę za wykup jego kontraktu 100 zł. Tyle jest wart?
Ot, myślenie polskiego środowiska piłkarskiego...
Po prostu Wiślak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Po prostu Wiślak
Znajdź inne posty napisane przez Po prostu Wiślak