Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21329
Stary 30.05.2012, 20:08
Trudno wróżyć czy zatrudnienie Urbana to dobry czy zły uch , bo jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko , ale wg mnie zamiane Skoży na Urbana ,mozna skwitowac "zamienil stryjek siekierke na kijek " . Skorża cos ugrał w Pucharach , na ostatniej prostej dal wrecz niewiarygodnie du*y ,przekreslil wszystko bo dla Legii ten Mistrz był bardzo upragniony , ale z tego co pamietam za Urbana Legia nawet nie zbliżyła się do tego zeby być Mistrzem .Pamietam serie Urbana 7 pierwszych meczow wygranych , ale za jakiś czas po meczu z Wisłą mieli 10 punktów straty do Nas
Odpowiedz cytując