były trener Legii w Wiśle


Probierz to człowiek C a C wystarczająco długo czekał na Probierza.Zresztą Probierz najwcześniej pożegna się z Reymonta po nowym sezonie nie wcześniej.A Skorża sam sobie winien ale przyszłości raczej w Wiśle nie będzie miał prędzej w Gdańsku gdzie szukają nowego trenera o ile nie przegra wyścigu z Kazimierzem Moskalem który może zawitać do Gdańska.Przyjacielu
orm co za dużo to niedobrze już jeden Legionista w Wiśle wystarczy